مانیتورینگ سایت

     مانیتورینگ کلمه ای انگلیسی است که معنی دقیق آن در فارسی دیده بانی است؛ اما در اینجا به معنی زیر نظر داشتن می تواند باشد. با استفاده از سیستم مانیتورینگ شما می توانید در هر لحظه از مشکلات و قطعی های سایت تان مطلع شوید تا اگر از طریق آن فروش انجام می دهید متضرر نشوید و یا رتبه ی شما در گوگل و یا هر موتور جستجوگر دیگری پایین نیاید. پس قطعا مانیتورینگ مزایایی دارد که در ادامه به آن ها هم خواهیم پرداخت.

 

مانیتورینگ سایت

 

اگر سایت شما دچار مشکل شود و از دسترس کاربران تان خارج شود، حتما آن ها را به عنوان مشتری از دست خواهید داد؛ فقط کافی است خرید همیشگی شان را از سایت دیگری تجربه کنند، احتمال بازگشت شان به سوی شما کم می شود. پس بهتر است اگر خرابی یا مشکلی برای برای سایت تان پیش می آید به سرعت آگاه شوید و آن را بررسی و در کم ترین زمان ممکن رفعش کنید. که راه حل تخصصی و آسان آن مانیتورینگ سایت است؛ که می توانید از طریق ابزارهای پیشرفته در این حوزه مانند نرم افزارهایی چون Pingdom.com ، connetBot و دیگر نرم افزارها که در اینجا قصد پرداختن به آن ها را نداریم، استفاده کنید.

 

کنترل کردن سایت تان از نظر فنی بسیار حائز اهمیت است ؛ پس مانند صاحبان غیر حرفه ای برخی از وب سایت ها که فقط آن را ایجاد کرده اند اما به سایر مسائلش توجهی نمی کنند، عمل و برخورد نکنید.

 

مزایای مانیتورینگ سایت

1 - همان گونه که گفته شد شما می توانید از طریق مانیتورینگ در کوتاه ترین زمان متوجه مشکل سایت تان شده و آن را قبل از اینکه مشتریان تان را از دست دهید، برطرف کنید.

2 - از طریق مانیتورینگ، می توانید از نوع مشکل سایت هم آگاه شوید؛ که این موضوع در سریع تر برطرف کردن آن بسیار به شما کمک خواهد کرد.

3 - برای مانیتورینگ سایت، شما به هیچ تجربه فنی و یا آموزشی نیاز ندارید.

4 - مانیتورینگ به شما این توانایی را خواهد داد تا قبل از رو برو شدن مشتریان با هرگونه مشکل، از آن آگاه و در صدد رفعش برآیید. به این ترتیب مشتریان تان را از دست نمی دهید.

5 - همچنین مانیتورینگ در بررسی کمپین های بازاریابی و تبلیغاتی، به شما کمک خواهد کرد.

6 - با استفاده از مانیتورینگ ابزاری را که کاربران برای ورود به سایت استفاده می کنند را هم متوجه می شوید

7 - از هک شدن سایت و از دست دادن داده های تان می توانید جلوگیری کنید.

8 - میزان مفید بودن سئو و تبلیغات سایت را در می یابید.

9 - فعالیت بازدیدکنندگان سایت را متوجه می شوید.

10 - از مکانی یعنی شهر و یا کشوری که مشتریان تان وارد سایت می شوند نیز می توانید آگاه شوید.

 

اگر شما برای مانیتورینگ سایت خود نیاز به دریافت خدمات از مجموعه خاصی هستید ، ارشیاوب آماده ارائه این خدمات در کنار سایر سرویس ها همچون سئو و طراحی سایت به شما عزیزان می باشد .

 

 

جستجو در سایت

جدیدترین مقالات

اخبار فناوری اطلاعات

اصطلاحات وب

مقالات مرتبط با سئو

برچسب مطالب

Facebook
Twitter
linkedin
Feedburner
Sitemap

ارشیاوب

آدرس : تهران ، خیابان طالقانی ، خیابان بهار شمالی ، ساختمان بهار ، ارشیاوب

تلفن : 02177516567 - 02177503715

کرکره برقی پارکینگ , درب ضد سرقت , دستگاه یو پی وی سی , مزوتراپی , صندلی پلاستیکی
موبایل
تماس
Your IP is 3.230.143.213