ثبت سایت در گوگل وبمستر و دلایل آن

17-05-1396, 23:14
گوگل وبمستر یکی از ابزارهای مفید گوگل برای سئو کاران می باشد . هر سایت بعد از آنکه راه اندازی شد و در آن حداقل دیتا قرار گرفت بهتر است در گوگل وبمستر ثبت شود . اما چرا ؟ گوگل وب مستر چه تاثیری بر روی سئو دارد ؟ برخی از افراد بر این باورند که ثبت سایت در گوگل وبمستر باعث بهبود رتبه سایت در میان نتایج گوگل خواهد شد ؛ اما این طرز فکر کاملا اشتباه است . شما وقتی سایتی را در گوگل رجیست می نمایید و بعد از دو تا 3 هفته به آن سر بزنید خواهید دید که روبات های گوگل چه خطاهایی از سایت شما گرفته اند و
بازدید : 1103
نظر : 0

تبادل لینک سه طرفه و سئو

17-05-1396, 23:00
منظور از تبادل لینک به شیوه 3 طرفه این است که اگر سایت الف به سایت ب لینک داد سایت ب هم به سایت س لینک داد آنگاه سایت س به سایت الف لینک بدهد . این شیوه لینک دادن یکی از موثر ترین روش های لینک دهی در سئوی نوین است . به لحاظ کلی یعنی تبادل لینک های مرسوم به این شکل شما به یک سایت لینک دهید سپس آن هم به شما دیگر کاربردی نخواهد بود . این نوع لینک دادن نیاز به مهارت بالایی دارد چون در صورت هر گونه اشتباه امکان پنالیزه شدن سایت وجود دارد . کلا سئو امری تخصصی نباید آنرا ساده گرفت .
بازدید : 1068
نظر : 0

بهینه سازی سایت چیست

17-05-1396, 22:33
بهینه سازی سایت همان معادل فارسی کلمه سئو ( SEO ) است . اما سئو چیست ؟ بهترین جواب برای بهینه سازی سایت یا سئو همان تلاش برای رسیدن به جستجوی یک گوگل با استفاده از ابزارهای گوناگون است . این ابزارها بسته به نوع سایت و روش مورد استفاده برای سئو انتخاب می گردد . هر قدر که یک سایت بهینه تر باشد احتمال رسیدن به جستجوی یک برای آن بیشتر خواهد شد . کار بهینه سازی سایت امری بسیار تخصصی است و روز به روز به سختی این کار افزوده می شود . پس بهتر است در این مورد با افراد حرفه ای مشورت نماییم .
بازدید : 1117
نظر : 0
تبلیغات

جستجو در سایت

جدیدترین مقالات

اخبار فناوری اطلاعات

اصطلاحات وب

مقالات مرتبط با سئو

برچسب مطالب

Facebook
Twitter
linkedin
Feedburner
Sitemap

ارشیاوب

آدرس : تهران ، خیابان طالقانی ، خیابان بهار شمالی ، ساختمان بهار ، ارشیاوب

تلفن : 02177516567 - 02177503715

پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکیدستگاه یو پی وی سیایزوگام