سئو سایت های شرکتی و خدماتی

تاریخ : 28-03-1396, 15:57 | موضوع ---

برای سئو هر سایتی برای از روش خاصی استفاده کرد . سئو یک سایت شرکتی هیچ وقت یا سئو یک سایت آموزشی یا فروشگاهی یکسان نخواهد بود . در سایت های شرکتی به معرفی خدمات و بولد شدن برتری یک شرکت نسبت به رقبا پرداخته می شود و بر اساس آن برای یک سایت استراژی ایجاد می گردد . هر قدر که ترافیک روی کلمه بیشتر باشد باید فعالیت سئو بیشتری اجرا شود .

سئو شرکت

همیشه در سئو سایت های شرکتی باید به یاد داشته باشیم که قیمت نقش تعیین کننده ای در کلیک خور سایت خواهد داشت پس حتما باید مانور خوبی روی آن داد . به لحاظ ظاهری یک سایت شرکتی نباید خیلی پیش پا افتاده باشد ولی درکنارش سنگین هم نباید باشد .

از نظر هاستی که برای میزبانی هم انتخاب می شود اگر صرفا بازار هدف آن خدمات داخل کشور است هاست ایرانی مناسب تر می باشد چون از نظر فیزیکی به بازدیدکنندگانش نزدیک است .

سایر مسائل سئو شرکتی باید بر اساس نوع خدمات آن شرکت تعیین شود یک حالت کلی را نمی توان برای سئو همه سایت ها بیان نمود .

ارسال یک نظر

نام:*
ایمیل:*
متن پیام:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
پرسش:
سی و سه پل در کدام شهر قرار دارد ؟ ( فارسی )
پاسخ:*

جستجو در سایت

جدیدترین مقالات

اخبار فناوری اطلاعات

اصطلاحات وب

مقالات مرتبط با سئو

برچسب مطالب

Facebook
Twitter
linkedin
Feedburner
Sitemap

ارشیاوب

آدرس : تهران ، خیابان طالقانی ، خیابان بهار شمالی ، بالاتر از بیمارستان سجاد ، پلاک 347 ، ساختمان بهار ، طبقه سوم ، واحد 15

تلفن : 02177516567 - 02177503715

کرکره برقی - دستگاه یو پی وی سی - ایزوگام